Zadania zdalne rok szkolny 2020/2021

Informacje odnośnie nauczania zdalnego od 26 października 2020 r.

Od 26 października 2020 r. w kl. IV-VIII przechodzimy na przyjętą formę kontaktu zdalnego nauczycieli z uczniami/rodzicami i umieszczania instrukcji lub materiałów dla uczniów do pracy w domu - na stronie szkoły (zakładka PRACA ZDALNA) i/ewntualnie w dzienniku elektronicznym.

Linki do instrukcji, odnośnie pracy uczniów w domu, umieszczane będą na stronie szkoły przy kolejnych klasach (jak poniżej).

Skrócona instrukcja obsługi lekcji online Webex dla Ucznia

WAŻNA INFORMACJA DLA UCZNIA/RODZICA

Zasady prowadzenia lekcji online

1. W ciągu dnia będą odbywały się max. 3 wideo lekcje z różnych przedmiotów (czas trwania nie dłuższy niż 30 min).
  2. O harmonogramie spotkań będzie informował uczniów wychowawca.
  3. Przed rozpoczęciem wideo lekcji uczeń:
  • loguje się 5 minut przed rozpoczęciem lekcji i czeka na pojawienie się nauczyciela.
  • przygotowuje wszystkie potrzebne materiały (podręcznik, ćwiczenia, zeszyt, długopis lub inne wskazane wcześniej przez nauczyciela).
  • przygotowuje słuchawki z mikrofonem (np. od telefonu)

W czasie trwania lekcji uczeń:

• powinien być sam w pomieszczeniu. Obecność członków rodziny lub zwierząt domowych zaburza tok lekcji, rozprasza nauczyciela oraz innych uczestników spotkania.
  • nie opuszcza miejsca pracy.
  • nie spożywa pokarmów.
  • jeśli jest to możliwe pozostaje widoczny przez całą lekcję

Uczniowie, którzy z przyczyn technicznych nie biorą udziału w telekonferencji mają obowiązek zapoznać się z omawianymi zagadnieniami (nauczyciele nadal będą zamieszczać materiały dla ucznia na stronie szkoły).

Biblioteka:

Świetlica:

klasa I:

klasa II:

klasa III:

klasa IV:

Klasa V:

Klasa VIa:

Klasa VIb:

Klasa VIIa:

Klasa VIIb:

Klasa VIIIa

Klasa VIIIb

Archiwum zadań

koronawirus

ml

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME