20 grudnia 2016 roku po zajęciach lekcyjnych odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników naszej szkoły.
W świąteczny nastrój wprowadziła grupa dziewcząt z kl. V - VI i uczniowie kl. IIIb, którzy zaprezentowali krótki montaż słowno - muzyczny zakończony życzeniami od Samorządu Szkolnego:





