20 grudnia 2016 roku po zajęciach lekcyjnych odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników naszej szkoły.

W świąteczny nastrój wprowadziła grupa dziewcząt z kl. V - VI i uczniowie kl. IIIb, którzy zaprezentowali krótki montaż słowno - muzyczny zakończony życzeniami od Samorządu Szkolnego:

Konkursy Przedmiotowe 2025/2026

wolontariat1

sp

biblioteka.jpg     

ml

      

aa

Free Joomla! template by L.THEME