14 listopada odbył się apel z okazji Dnia Niepodległości zorganizowany przez Panią Anetę Guzek. Oprawą muzyczną zajęła się Pani Anna Żwiruk.

Główne role zagrali: Magdalena Dragan i Adam Namolnik. W  postać dziadka, starego wiarusa, wcielił się Krzysztof Paszkiewicz, a  Kasia Kieruczenko, Martyna Kalinowska i Magda Mazurek wystąpiły jako zaborcy naszej Ojczyzny, czyli Austria, Rosja i Prusy. Na scenie pojawili się również: Dawid Niczyporuk, Malwina Matczuk, Amelia Chilczuk i Tomek Namolnik jako członkowie rodziny.

Całe przedstawienie ubogacały piosenki patriotyczne zaśpiewane głównie przez dziewczęta z klas piątych.

 

                                           Przygotowała - Amelia Chilczuk kl. Va

            Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole 22 grudnia odbył się okolicznościowy apel.

Klasy drugie zaprezentowały nam swoje zdolności recytatorskie. Mówiły wiersze o tematyce bożonarodzeniowej. Nad całością czuwały wychowawczynie - Pani Ewa Gabrylewicz i Pani Barbara Żegocka - Przyczyna. Maluchom śpiewać pomagały dziewczęta z klas piątych. Uczennice przygotowywały się z Panią Anną Żwiruk.

Widać było, że uczniowie bardzo się starali i spisali się na medal! Apel zakończyły życzenia. Przedstawiciele drugoklasistów wręczyli wszystkim nauczycielom drobne, ale piękne gałązki świąteczne, a członkowie samorządu – pyszne czekolady.

 

                                     Przygotowała - Gabriela Bancarzewska kl. VIa

Konkursy Przedmiotowe 2025/2026

wolontariat1

sp

biblioteka.jpg     

ml

      

aa

Free Joomla! template by L.THEME