Kochać a lubić to wielka różnica,
sercem się kocha, a duszą zachwyca.
Duszą zachwycać można każdego,
a sercem kochać tylko jednego.
14 lutego to Dzień Zakochanych. Z tej okazji w naszej szkole chodziła poczta walentynkowa, która zbierała kartki od cichych wielbicieli. Odbył się też plebiscyt na najsympatyczniejszą uczennicę oraz najsympatyczniejszego ucznia w klasach I - III i IV - VI.





