W dniach 12 – 13 listopada odbywała się w naszej parafii wizytacja kanoniczna.
Pierwszego dnia Ks. Biskup Piotr Sawczuk udzielił sakramentu bierzmowania i spotkał się z radami oraz stowarzyszeniami działającymi przy parafii.
W poniedziałek gościł w Urzędzie Gminy, a w godzinach 11.00 – 12.30 – w naszej szkole. Hala sportowa wypełniona była po brzegi, gdyż na spotkanie przybyła młodzież i nauczyciele ze wszystkich szkół naszej parafii. Każdy w odświętnym stroju.
Czytaj więcej...
15 listopada na lekcji wychowawczej odbył się apel z okazji 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Czytaj więcej...
Chętne uczennice z klas siódmych wraz z P. Barbarą Głowacką przygotowały krótką, ale niezwykle poruszającą część artystyczną z okazji Dnia Seniora. Uroczystość miała miejsce 8 listopada 2017 roku w GOKiO.
Czytaj więcej...
Z okazji Wszystkich Świętych uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem P. Teresy Filipczak i P. Doroty Makaruk przygotowali krótką inscenizację "Wierzę w świętych obcowanie". Zaprezentowali ją 2 listopada.
Czytaj więcej...
23 października 2017 roku odbyło się w naszej szkole podsumowanie konkursu plastycznego „Zwierzęta polskich lasów i pól”. Jego organizatorem była Okręgowa Komisja Promocji Łowiectwa przy Podlaskim Związku Łowieckim w Białej Podlaskiej.
Czytaj więcej...
Konkursy Przedmiotowe 2025/2026
Free Joomla! template by L.THEME