To wyjątkowe święto obchodziliśmy 9 marca. W tym dniu nie zabrakło uśmiechu, kwiatów, słodkości i wspólnej zabawy.
Cała klasa III a wybrała się na pizzę i frytki do restauracji Avangarda. Chłopcy wręczyli koleżankom słodkie niespodzianki, złożyli im szczere życzenia i zaśpiewali tradycyjne „Sto lat”. Klasa VI świętowała w szkole. Wychowawczyni i dziewczęta zostały obdarowane kwiatami.
Ten dzień wszyscy spędzili w miłej i wesołej atmosferze.





