Nauczyciele i pracownicy

W roku szkolnym 2019/2020 w szkole i oddziałach przedszkolnych zatrudnionych jest 35 nauczycieli i 13 pracowników obsługi.

dyrektor - Andrzej Nuszczyk

wicedyrektor - Bogusław Szczęśniak

 

***

Nauczyciele:

j. polski - Ewa Biełuszka (urlop), Anna Stawecka, Barbara Głowacka, Agnieszka Karpiuk, Izabela Jaszczuk (urlop)

historia i społeczeństwo/historia - Aneta Guzek, Dorota Makaruk

j. angielski - Katarzyna Niedźwiedź, Anna Bartkowska, Aleksandra Kozłowska

j. rosyjski - Elżbieta Szypulska, Sylwia Szpruch-Koprianiuk

informatyka - Aneta Guzek, Grażyna Maryńczak

technika - Andrzej Nuszczyk

matematyka - Beata Korszeń, Urszula Zieniuk, Alfred Bednarek

wychowanie fizyczne - Dorota Nuszczyk, Rafał Osipiuk

religia - Danuta Kotiuk, Teresa Filipczak

przyroda/biologia - Beata Kiryk, Urszula Zieniuk, Bogusław Szczęśniak

muzyka - Małgorzata Cegłowska 

plastyka - Danuta Kotiuk

chemia - Barbara Semeryło

fizyka - Mirosława Iwanek-Bortniczuk

geografia - Dorota Makaruk, Grażyna Maryńczak

wychowanie do życia w rodzinie - Beata Kiryk, Teresa Filipczak

wiedza o społeczeństwie - Grażyna Maryńczak

doradztwo zawodowe - Grażyna Maryńczak

edukacja dla bezpieczeństwa - Dorota Makaruk

kształcenie zintegrowane - Barbara Przyczyna-Żegocka, Ewa Gabrylewicz, Bożena Ułanowicz

oddziały przedszkolne - Ewa Nuszczyk, Grażyna Marczuk, Edyta Bujnik, Barbara Bednarek

wczesne wspomaganie - Izabela Jaszczuk (urlop), Elżbieta Szypulska, Beata Kiryk

kształcenie specjalne - Izabela Jaszczuk (urlop), Elżbieta Szypulska, Ewa Biełuszka (urlop), Danuta Kotiuk, Anna Stawecka, Beata Kiryk

nauczyciel wspomagający - Izabela Jaszczuk (urlop), Beata Kiryk, Anna Bartkowska, Dorota Makaruk, Ewa Biełuszka (urlop)

świetlica - Tomasz Babkiewicz, Urszula Zieniuk, Bogusław Szczęśniak

biblioteka - Agnieszka Karpiuk, Sylwia Szpruch-Koprianiuk

psycholog - Kamila Telaczyńska

 

Pracownicy obsługi:

Bójko Marta - referent administracyjny

Wiczuk Elżbieta - intendent

Perchuć Teresa - szefowa kuchni

Przepiórka Barbara - sprzątaczka

Sylwia Zaleszczyk - sprzątaczka

Beata Butrym-Sidorowicz - sprzątaczka

Ewa Niepogodzińska - sprzątaczka

Agata Świerżewska - sprzątaczka

Szarzyńska Marta - sprzątaczka

Leoniuk Agnieszka  - sprzątaczka

Żwiruk Anna - kucharka

Kuflowska Magdalena - kucharka (urlop)

Namolnik Agnieszka - kucharka

Ikwanty Agata - kucharka

Waldemar Goławski - konserwator

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

mlegitymacjamm

aa

galer

Free Joomla! template by L.THEME