I Międzyrzeckie Biegi Przełajowe.
22 kwietnia 2026 roku uczniowie SP Wisznice uczestniczyli w I Międzyrzeckich Biegach Przełajowych w Zespole Pałacowo - Parkowym (Pałac Potockich) w Międzyrzecu Podlaskim. Nasi biegacze dzielnie walczyli w swoich kategoriach wiekowych uzyskując punktowane miejsca w klasyfikacji końcowej zawodów.
Nasi reprezentanci i uzyskane wyniki: Karpiuk Zofia - 4 miejsce, Jaszczuk Aleksandra - 6 miejsce, Kruk Amelia - 5 miejsce, Obrycka Amelia - udział, Daszczuk Oliwier - 9 miejsce, Władyczuk Nikodem - 7 miejsce, Górecki Nikodem - udział, Trębicki Franciszek - 7 miejsce, Zaleszczyk Nikola - udział, Wertejuk Mikołaj - 9 miejsce, Jakubiuk Mikołaj - udział, Sokołowski Edward - udział, Biełuszka Emilia - udział, Frończuk Szymon - udział.
Sportowcy, którzy zajęli miejsca od 1 do 6 otrzymali m.in. pamiątkowe medale, dyplomy i nagrody rzeczowe, dodatkowo wszyscy, którzy znaleźli się w pierwszej 10 tce w swoich kategoriach zdobyli punkty dla swoich szkół w klasyfikacji generalnej powiatu bialskiego.
Serdecznie gratulujemy udziału i osiągniętych lokat.
Opiekun: Tomasz Babkiewicz.
Tomasz Babkiewicz





