15 kwietnia pięć grup z różnych placówek spotkało się w Szkole Podstawowej w Dubicy z okazji Dnia Teatru. Obejrzeliśmy inscenizację fragmentów "Dzieci z Bullerbyn", współczesną wersję "Kopciuszka", przedstawienie "Diabeł w komputerze" oraz pokazy cyrkowo - sportowe.
Nasz program składał się z trzech części. Uczniowie klasy szóstej zaprezentowali inscenizację opartą na "Małpie w kąpieli" A. Fredry oraz układ sportowy "W akwenie wodnym, zaś Ola Jaszczuk z kl. I a wystąpiła ze swoim popisowym numerem akrobatycznym.
Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Zakończyło się wręczeniem dyplomów i poczęstunkiem.





