Wycieczki

Search

images/slideshow/szkola1ma.jpg

Długo wyczekiwany wyjazd odbył się 6 czerwca 2018 roku. Wyruszono o godz. 6.00 z parkingu przy starym kościele. Uczniowie z niecierpliwością wypatrywali stolicy. Ich pierwszym miejscem docelowym był Stadion Narodowy.

Razem z przewodnikiem zwiedzali trybuny, szatnie, oglądali koszulki piłkarzy. Szczególną uwagę chłopców przykuła ta z nr 9 – Roberta Lewandowskiego. Mogli również zobaczyć miejsca, gdzie zawodnicy pod okiem lekarzy odbywali przed meczem bardzo ważne zabiegi, które przygotowywały ich organizmy do dużego wysiłku.

Następną atrakcją były pamiątki, od których, jak twierdzą uczestnicy wycieczki, kieszeń stała się lżejsza.

Wyczerpani uczniowie mogli odpocząć w czasie zwiedzania Starego Miasta kolejką. Potem udali się na obiad. Podczas posiłku aż im się uszy trzęsły.

Najedzona gromadka niczym konie wpadła do kina 6D! Wielu z nas może im pozazdrościć takiej przyjemności! Po kinie wykończeni udali się do autobusu. Niektórym nawet udało się przymknąć oko, lecz po jakimś czasie okazało się, że to nie koniec wycieczki. Czekał na nich jeszcze McDonald’s. Lodom, hot – dogom i różnym słodkościom nie było końca. Kiedy już

wszystko zostało skonsumowane, trzecioklasiści wsiedli do autokaru i ruszyli w drogę powrotną. Do domów dotarli około godz. 22.30. Wszyscy na pewno na długo zapamiętają ten wyjazd.

                                                                                                 Autor – Weronika Zamyłko kl. VII a

Galeria zdjęć

image
 

Zdjęcia z życia szkoły

Dziennik eletroniczny