Uczniowie z klas I – III 19 lutego 2018 roku wybrali się na wycieczkę do Włodawy.

Dzieci wraz z opiekunkami (P. Ewą Gabrylewicz, P. Bożeną Ułanowicz i P. Barbarą Bednarek) wyjechały przed godziną 9.00, a po drodze pełnej rozmów dotarły na miejsce. Zaskoczeni uczniowie dowiedzieli się tam, że „teatr” znajduje się w kinie.

Spektakl „Duch skrzyni i największy Skarb Europy” rozpoczął się, a wtedy uczestnicy wycieczki zaniemówili. Z zaciekawieniem oglądali różne efekty specjalne, ale chyba najbardziej podobało im się to, że sami mogli pomagać szukać skarbu.

Po przedstawieniu wszyscy grzeczni oraz zadowoleni wrócili do autobusu i szczęśliwie dojechali do domu.

Autor – Gabriela Bancarzewska kl. VII a (na podstawie wypowiedzi siostry Hanny z kl. II, uczestniczki tej wycieczki)