III bieg na Wisznicką Milę

Któregoś pięknego, jesiennego dnia uczniowie klas trzecich wybrali się do wisznickiej piekarni. Tam zobaczyli, jak są przygotowywane i wypiekane bułeczki. Po tak smakowitej wycieczce wrócili do szkoły i w swoich salach z przeróżnych produktów robili pyszne kanapki. Trzecioklasistom ten dzień bardzo się podobał. Wycieczkę uważają za udaną.

Autor – Weronika Micyk kl. VII b

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy rekrutację do oddziałów przedszkolnych i szkoły na rok szkolny 2018/2019. Zainteresowanych rodziców zachęcamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji i formularzami rekrutacyjnymi dostępnymi na naszej stronie internetowej i w sekretariacie szkoły.