Wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019

W dniu 9.03.2017 roku uczniowie klas IV wraz z kolegami i koleżankami  ze Szkoły Podstawowej w Horodyszczu wybrali  się do Lubina. Uczestnicy wycieczki mieli możliwość zapoznania się z tajnikami pracy dziennikarza. Obejrzeli studio z drugiej strony kamery oraz dowiedzieli się, w jaki sposób nagrywa się programy telewizyjne.

Kolejnym etapem było lodowisko, gdzie większość  uczniów miała okazję zaprezentować swe zdolności łyżwiarskie, pozostali zaś stawiając pierwsze kroki na łyżwach,  uczyli się utrzymywania na lodzie i dzielnie radzili sobie z licznymi upadkami.

Zmęczeni  łyżwiarskimi  wyczynami uczniowie mieli możliwość odpocząć i zjeść ciepły posiłek  w centrum handlowym Plaza, gdzie również zaplanowany był film.  „Był sobie pies” to historia, która poruszyła niejedno małe serduszko…

Opiekę nad grupą z Wisznic sprawowały Panie Beata Korszeń i Anna Bartkowska.