Wycieczki
images/slideshow/szkola1ma.jpg

Pierwsza w bieżącym roku szkolnym wycieczka klas piątych odbyła się w 27 września. Jej celem był park linowy. Znajduje się on za Białką, która jest popularną w tej okolicy miejscowością turystyczną. Sam pomysł wyjazdu wywołał miłe wrażenie ze względu na możliwość rozrywki i oderwanie się od codzienności. Podróż autokarem przebiegała w radosnej atmosferze. Pogoda nam dopisywała. Humory też!

 

Po przyjeździe na miejsce i zjedzeniu obiadu odbyła się część edukacyjna. Dotyczyła ona życia i kultury Indian. Po barwnej opowieści na ten temat nastąpiły zajecia praktyczne. Uczestnicy wycieczki dostali polecenie, aby znaleźć co najmniej 60 papierowych piórek ze 100 ukrytych w wyznaczonym terenie. Potem odbyło się przeciąganie liny i strzelanie z łuku.

Później okazało się, że musimy przejść szkolenie niezbędne do uczestnictwa w zabawie. Zostaliśmy podzieleni na dwie grupy. w pierwszej, Latwiejszej trasie znalazły się osoby, które nie brały jeszcze udziału w tego typu zajęciach. W drugiej grupie pozostali ci z większym doświadczeniem i wyższym wzrostem. Znalazłam się w kłopotliwiej sytuacji. wymarzyłam sobie trudniejszą trasę, a instruktorzy przydzielili mnie do początkujących uczestników. Po pokonaniu łatwiejszych przeszkód dopiełam swego. Zaliczyłam trasę średnią. Na zakończenie atrakcji postanowiłyśmy z koleżankami pokonać trasę "Maluch". Sprawiło nam to wiele radości. W dobrych humorach wróciliśmy do szkoły. Zapomnieliśmy tylko podziękować Paniom Wychowawczyniom i Praktykantce - Pani Klaudii Kisiel za zorganizowanie wycieczki i opiekę.

                                                          Autor - Magdalena Dragan kl. Va

Galeria zdjęć

image
 

Zdjęcia z życia szkoły

Dziennik eletroniczny

Dyżur w czasie ferii zimowych w oddziałach przedszkolnych

 

W czasie ferii zimowych w oddziałach przedszkolnych będzie pełniony dyżur w godz: 7:30 - 16:30 (6-latki do godz: 15:00) dla dzieci, których rodzice pracują i nie mają możliwości zapewnienia opieki swojemu dziecku.
Prosimy o wypełnienie deklaracji i oświadczenia (do pobrania u wychowawców grup) i złożenia ich do dnia 24.01.2018 r. (u wychowawców grup). Po tym terminie, deklaracje i oświadczenia nie będą już przyjmowane. Prosimy o wyrozumiałość i przestrzeganie terminów.