Uroczystości

Search

images/slideshow/szkola1ma.jpg

Dzień Chłopaka obchodzony jest w naszej szkole co roku. Klasy organizują wieczorki, a dziewczęta dają solenizantom upominki. Samorząd Szkolny także nie zapomina o tak ważnym Święcie, dlatego w dniu 3 października 2018 roku w szkole podstawowej odbyła się dyskoteka.

Klasy I – III bawiły się już od godziny 14.30. Grom, zabawom, śpiewom i tańcom nie było końca. W rozkręceniu atmosfery pomogły starsze uczennice z klas VII i VIII oraz niektóre Panie. Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy i dzieci, ich zdaniem zbyt szybko, musiały wracać do domu.

Od godziny 16.00 do szkoły przybywali uczniowie kl. IV – VIII. Hit za hitem i zabawa się rozkręcała. Leciały piosenki, o których można było pomyśleć, że są już zapomniane. A jednak! . . . Przeboje z lat 90 – tych nadal są znane i lubiane, a uczniowie z naszej szkoły super się przy nich bawili!

            Ale i ta część dyskoteki szybko dobiegła końca. O 18.00 sekcja porządkowa posprzątała korytarz, a sekcja techniczna odstawiła sprzęt na właściwe miejsce. Z niecierpliwością czekamy na następne dyskoteki.

Autorzy – Gabriela Bancarzewska kl. VIII a i Katarzyna Kieruczenko kl. VII a

Galeria zdjęć

image
 

Zdjęcia z życia szkoły

Dziennik eletroniczny