Uroczystości

III bieg na Wisznicką Milę

30 kwietnia odbył się apel z okazji 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

W programie wystąpił chór szkolny prowadzony przez P. Małgorzatę Cegłowską. Montaż przygotowali uczniowie kl. VII a oraz uczniowie klas IV pod kierunkiem P. Doroty Makaruk i P. Barbary Głowackiej.

Główna bohaterka (Weronika Zamyłko z kl. VII a) miała napisać wypracowanie o tym, co wydarzyło się 3 maja 1791 roku. Nie radziła sobie z pracą. Z pomocą przyszły Chochliki (Lena Dragan i Martyna Terlecka z kl. IV a oraz Kornelia Cegłowska z kl. IV b), które przeniosły ją w czasie. Dzięki ich interwencji uczennica doskonale poradziła sobie z trudnym zadaniem i zrozumiała, że wolność „to najcenniejszy dar, jaki można człowiekowi dać”.

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy rekrutację do oddziałów przedszkolnych i szkoły na rok szkolny 2018/2019. Zainteresowanych rodziców zachęcamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji i formularzami rekrutacyjnymi dostępnymi na naszej stronie internetowej i w sekretariacie szkoły.