Uroczystości

18 stycznia do naszej szkoły przybyli niezwykli Goście – P. Elżbieta Sokołowska, dyrektor GOKiO w Wisznicach, oraz P. Marek Pawłowski, pracownik Schroniska „Azyl” w Białej Podlaskiej. Przyjechał do nas również Pimpuś, podopieczny tego schroniska.

Rozmawialiśmy, jak możemy wspomóc schronisko i co robić, aby bezdomnych zwierząt było coraz mniej. Dowiedzieliśmy się, czym zajmuje się wolontariusz. Największą niespodzianką okazał się jednak malutki piesek. Bardzo nam się podobał i poruszył serca wszystkich dzieci.

Zachęcamy do udziału w szkolnych loteriach fantowych, gdyż dochód z nich trafia do schroniska. W ten sposób pomagamy potrzebującym zwierzętom.

Autor – Weronika Micyk kl. VII b

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy rekrutację do oddziałów przedszkolnych i szkoły na rok szkolny 2018/2019. Zainteresowanych rodziców zachęcamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji i formularzami rekrutacyjnymi dostępnymi na naszej stronie internetowej i w sekretariacie szkoły.