Uroczystości

III bieg na Wisznicką Milę

6 stycznia czwarty raz wyruszył ze Szkoły Podstawowej w Dubicy Orszak Trzech Króli.

Uczniowie z naszej szkoły szli w Orszaku Azjatyckim (zielonym). Występowali też wspólnie z nauczycielami, rodzicami i dziadkami w scence z pasterzami. Oprócz pasterzy pojawiły się Aniołki i niezwykle ruchliwe urocze owieczki.

W parku przy stajence wszyscy pokłonili się Jezuskowi. Gabriela Gromysz z kl. VI a zaśpiewała „Mario, czy już wiesz”, następnie pomodlono się i przy melodii „Bóg się rodzi” zatańczono poloneza, aby zaakcentować, że w 2018 roku przypada setna rocznica odzyskania niepodległości.

Po pysznej grochówce wielu z żalem wracało do domu.

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy rekrutację do oddziałów przedszkolnych i szkoły na rok szkolny 2018/2019. Zainteresowanych rodziców zachęcamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji i formularzami rekrutacyjnymi dostępnymi na naszej stronie internetowej i w sekretariacie szkoły.