Uroczystości
images/slideshow/szkola1ma.jpg

20 grudnia w świątecznej scenerii w stołówce odbył się apel bożonarodzeniowy.

Uczniowie przedstawili kolejny już raz „Wigilijną pastorałkę”, tym razem przed koleżankami i kolegami.

Po okolicznościowych życzeniach wręczono kilka nagród. Najbardziej aktywna w konkursie „Czysta Ziemia” okazała się Natalia Tomczuk z kl. VII a i ona odebrała nagrodę. Pan Dyrektor wręczył też dyplomy laureata i wyróżnienia za konkurs CES.

P. Ewa Biełuszka i P. Elżbieta Szypulska podsumowały szkolny konkurs na wykonanie choinki przestrzennej, a P. Agnieszka Karpiuk – konkurs „Podaruj drugie życie książce” organizowany przez bibliotekę szkolną.

Apel wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. Po południu odbyła się wigilia nauczycieli i pracowników szkoły. Wigilie klasowe miały miejsce w czwartek i piątek.

Galeria zdjęć

image
 

Zdjęcia z życia szkoły

Dziennik eletroniczny

Dyżur w czasie ferii zimowych w oddziałach przedszkolnych

 

W czasie ferii zimowych w oddziałach przedszkolnych będzie pełniony dyżur w godz: 7:30 - 16:30 (6-latki do godz: 15:00) dla dzieci, których rodzice pracują i nie mają możliwości zapewnienia opieki swojemu dziecku.
Prosimy o wypełnienie deklaracji i oświadczenia (do pobrania u wychowawców grup) i złożenia ich do dnia 24.01.2018 r. (u wychowawców grup). Po tym terminie, deklaracje i oświadczenia nie będą już przyjmowane. Prosimy o wyrozumiałość i przestrzeganie terminów.