Uroczystości

20 grudnia w świątecznej scenerii w stołówce odbył się apel bożonarodzeniowy.

Uczniowie przedstawili kolejny już raz „Wigilijną pastorałkę”, tym razem przed koleżankami i kolegami.

Po okolicznościowych życzeniach wręczono kilka nagród. Najbardziej aktywna w konkursie „Czysta Ziemia” okazała się Natalia Tomczuk z kl. VII a i ona odebrała nagrodę. Pan Dyrektor wręczył też dyplomy laureata i wyróżnienia za konkurs CES.

P. Ewa Biełuszka i P. Elżbieta Szypulska podsumowały szkolny konkurs na wykonanie choinki przestrzennej, a P. Agnieszka Karpiuk – konkurs „Podaruj drugie życie książce” organizowany przez bibliotekę szkolną.

Apel wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. Po południu odbyła się wigilia nauczycieli i pracowników szkoły. Wigilie klasowe miały miejsce w czwartek i piątek.