Uroczystości

Dnia 6 grudnia to pytanie można było usłyszeć bardzo często, bowiem odwiedził nas

św. Mikołaj. Tym razem wcielił się w niego P. Bernard Chilczuk. Święty obdarował każdego wymarzonym prezentem.

Nie obyło się bez recytacji wierszy, śpiewania piosenek, krótkiego sprawdzenia wiedzy czy popisów sportowych. Ci najstarsi usłyszeli, że chyba nie przykładają się do nauki i powtarzają klasy po kilka razy.

Tego dnia świetnie wyglądała kl. IV a. Wszyscy, łącznie z wychowawcą P. Elżbietą Szypulską, wyglądali jak drużyna św. Mikołaja.