Uroczystości

Tego dnia wszystkie klasy pamiętały o imieninach Pana Dyrektora Andrzeja Nuszczyka. Samorząd Szkolny zadbał o atrakcje na przerwach. Już po pierwszej lekcji na środkowym korytarzu płynęła muzyka.

W dużym stopniu o repertuar zadbał Jakub Dragan z kl. VII a. Było dużo stanowisk z wróżbami i różnymi bardzo pysznymi ciastami, które szybko zostały rozsprzedane. Te łakocie do zasługa każdej klasy i niektórych rodziców. Całkowity dochód ze sprzedaży ciasta wykorzysta  Samorząd na swoją działalność w roku szkolnym 2017/2018.

Na godzinie dyspozycyjnej i następnej lekcji korzystając z dobroci Pana Dyrektora i uzyskanej zgody uczniowie błyskawicznie zorganizowali dyskotekę i doskonale się bawili.

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy rekrutację do oddziałów przedszkolnych i szkoły na rok szkolny 2018/2019. Zainteresowanych rodziców zachęcamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji i formularzami rekrutacyjnymi dostępnymi na naszej stronie internetowej i w sekretariacie szkoły.