Uroczystości

15 listopada na lekcji wychowawczej odbył się apel z okazji 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Uczniowie klas trzecich zorganizowali krótką część artystyczną, która miała pokazać, co oznacza odzyskanie niepodległości i jakie korzyści i zadania się z tym wiążą. Inscenizacja uświadomiła wszystkim, że obchody Święta Niepodległości są bardzo ważne.

Całość dopełniły pieśni o tematyce patriotycznej. Montaż zakończył się wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego.

Uczniowie przygotowywali się z P. Ewą Gabrylewicz, P. Barbarą Przyczyną – Żegocką i P. Małgorzatą Cegłowską.

Dziękujemy trzecioklasistom i ich opiekunom za wspaniałą lekcję miłości do Ojczyzny.

Autor – Weronika Micyk kl. VII b