Uroczystości
images/slideshow/szkola1ma.jpg

BAL 2018

Chętne uczennice z klas siódmych wraz z P. Barbarą Głowacką przygotowały krótką, ale niezwykle poruszającą część artystyczną z okazji Dnia Seniora. Uroczystość miała miejsce 8 listopada 2017 roku w GOKiO.

Początek był bardzo ekscytujący. Występ rozpoczęły dziewczęta z kl. IV a i b. Martyna Terlecka, Kornelia Cegłowska i Lena Dragan zaprezentowały niezwykle ciekawy układ. Wykazały się ogromnymi umiejętnościami akrobatycznymi. Uczennice ćwiczą z P. Dorotą Nuszczyk. Po popisach sportowych starsze dziewczęta pięknie recytowały okolicznościowe wiersze. Gabriela Bancarzewska w imieniu całej społeczności szkolnej złożyła życzenia.

Na zakończenie wszyscy Seniorzy oraz zaproszeni Goście i pracownicy GOKiO otrzymali drobny upominek w postaci czekolady. Artystki w rewanżu dostały pyszną bombonierkę.

Autor – Gabriela Bancarzewska kl. VII a

Galeria zdjęć

image
 

Zdjęcia z życia szkoły

Dziennik eletroniczny

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy rekrutację do oddziałów przedszkolnych i szkoły na rok szkolny 2018/2019. Zainteresowanych rodziców zachęcamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji i formularzami rekrutacyjnymi dostępnymi na naszej stronie internetowej i w sekretariacie szkoły.