Uroczystości

Z okazji Wszystkich Świętych uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem P. Teresy Filipczak i P. Doroty Makaruk przygotowali krótką inscenizację "Wierzę w świętych obcowanie". Zaprezentowali ją 2 listopada.

W przedstawieniu pojawiło się wielu świętych, m. in. Jan Paweł II, Szymon Piotr, Faustyna Kowalska, Stanisław Kostka, Matka Teresa z Kalkuty, Karolina Kózkówna, Maksymilian Maria Kolbe, . . ., którzy mówili o swoim życiu i zachęcali do świętości.

Okolicznościowy montaż dopełniły świetnie dobrane piosenki  w wykonaniu Gabrieli Gromysz i Martyny Gromysz oraz uczennic z klas trzecich. Grupa muzyczna pracowała z P. Małgorzatą Cegłowską.

Cała część artystyczna bardzo nam się podobała i wielu z nas skłoniła do refleksji nad sobą i swoim życiem.

Autor - Weronika Micyk kl. VII b