Uroczystości

23 czerwca o godzinie 9.30 zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Uroczystość poprowadziła P. Danuta Kotiuk. Na początku serdecznie powitała przybyłych Gości, Ks. Proboszcza Jana Pieńkosza, Wójta Gminy Wisznice P. Piotra Dragana, Dyrektor GOKiO w Wisznicach P. Elżbietę Sokołowską oraz Dyrekcję Szkoły, Grono Pedagogiczne, pracowników, rodziców i wszystkich uczniów.

Następnie prowadząca oddała głos P. Dorocie Nuszczyk. W obecności pocztu sztandarowego odśpiewaliśmy hymn państwowy. Potem przemawiał Pan Dyrektor Andrzej Nuszczyk, a Pan Wójt wręczył uczniom osiągającym najwyższe wyniki ufundowane przez siebie nagrody.

Dumą naszej szkoły są uczniowie z wysoką średnią. Najwyższą średnią w tym roku 5,25 uzyskały dwie uczennice – Joanna Gębka z kl. VI b i Martyna Zając z kl. IV a.   Średnią 5,17 mają: Natalia Noskowicz z kl. IV b, Wiktoria Brodzka z kl. IV a oraz Magdalena Dragan, Gabriela Gromysz  i Amelia Chilczuk z kl. V a. Średnią 5,08 uzyskały Martyna Kalinowska z kl. V a i Ewelina Bojanowska z kl. VI b, średnią 5,0 mają: Zofia Steckiewicz z kl. IV a, Klaudia Niczyporuk z kl. V b, Agata Wiczuk z kl. VI a oraz Agata Łaska z kl. VI b.

Z rąk Pana Dyrektora Andrzeja Nuszczyka i wychowawców najlepsi uczniowie

z każdej klasy otrzymali nagrody i świadectwa z wyróżnieniem. Podsumowano też dwa całoroczne konkursy wewnątrzszkolne – Uczeń Roku i Sportowiec Roku oraz konkursy artystyczne.

W VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym świetnie wypadły na etapie rejonowym nasze dwie uczennice. Joanna Gębka zajęła III m, a uczennica kl. I Łucja Semeryło uzyskała wyróżnienie. W Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Portret Sowy” II miejsce przypadło Ewelinie Bojanowskiej.

Po bardzo krótkiej części artystycznej przygotowanej przez przedstawicieli samorządu i grupę wokalną z kl. III a wszyscy udali się do swoich sal na spotkanie z wychowawcami.

Ze świadectwem i uśmiechem na twarzy każdy udaje się na zasłużone wakacje,

„Lecz do szkoły wkrótce wróci

I poświęci się nauce”.