Uroczystości

6 stycznia czwarty raz wyruszył ze Szkoły Podstawowej w Dubicy Orszak Trzech Króli.

20 grudnia w świątecznej scenerii w stołówce odbył się apel bożonarodzeniowy.

Dnia 6 grudnia to pytanie można było usłyszeć bardzo często, bowiem odwiedził nas

św. Mikołaj. Tym razem wcielił się w niego P. Bernard Chilczuk. Święty obdarował każdego wymarzonym prezentem.

14 grudnia ZERiI w Wisznicach zorganizował spotkanie opłatkowe. Bardzo liczna grupa dzieci i młodzieży z naszej szkoły wystąpiła z „Wigilijną pastorałką”.

17 listopada mieliśmy planetarium. Każdy od samego rana czekał z niecierpliwością na niecodzienne zajęcia.