Uroczystości

Wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019

22 czerwca po okolicznościowej Mszy Św. spotkaliśmy się o godzinie 9.30 w hali sportowej, aby zamknąć rok szkolny 2017/2018. Uroczystość poprowadziła P. Małgorzata Cegłowska.

Integracja jest bardzo ważnym elementem w życiu. Szczególnie potrzebna jest między klasami i szkołami. Właśnie dlatego Małgorzata Kuflowska z kl. VII a wraz z rówieśniczkami, Weroniką Micyk i Klaudią Wójciuk, przy pomocy wychowawcy P. Doroty Nuszczyk zorganizowała Igrzyska Międzyszkolne pod hasłem „Poznajemy się lepiej”. Wydarzenie miało miejsce we wtorek 12 czerwca i rozpoczęło się apelem o godz. 9.00.

Dzień Dziecka wszystkie klasy spędziły według własnej inwencji, pomysłów wychowawców i rodziców.

W drugim półroczu odbyła się dwukrotnie szkolna loteria fantowa na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt „Azyl” w Białej Podlaskiej:

8 czerwca 2018 roku chętni uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum w Wisznicach wzięli udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej pod hasłem „Jak nie czytam, jak czytam”.