Uroczystości

Program Dnia Patrona

w dniu 24 kwietnia 2018 r. (wtorek)

1. i 2. lekcja zgodnie z planem

Uroczystości odbędą się w hali sportowej:

9.30 –   otwarcie uroczystości

- wystąpienie dyrektora szkoły

- wystąpienia gości

9.45 – 10.15 przedstawienie pt: „Kwiat paproci ” w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Wisznicach

W Wielkim Tygodniu w środę o godz. 9.00 odbył się apel o tematyce wielkopostno - wielkanocnej. Wystąpili uczniowie kl. IV b, którzy zaprezentowali przedstawienie "Mój Chrystus połamany" przygotowane pod kierunkiem P. Teresy Filipczak i P. Mirosławy Bortniczuk oraz przy pomocy P. Anny Bartkowskiej.

Dzień Teatru wpisał się już na stałe w kalendarz imprez w SP w Dubicy. W tym roku odbył się on 10 kwietnia. Wszystkie szkoły z naszej gminy oraz grupa teatralna z GOKiO w Wisznicach przygotowały barwne i ciekawe przedstawienia poruszające różnorodną tematykę. Nasza bardzo liczna grupa zaprezentowała "Kwiat paproci" oparty na baśni J. I. Kraszewskiego. Jak zawsze był też czas na poczęstunek, wymianę doświadczeń i integrację.

21 marca zamiast tradycyjnych lekcji były zajęcia prowadzone przez przedstawicieli samorządu. Dużo uczniów przyszło do szkoły  w pięknych wiosennych przebraniach. Na przerwach sekcja techniczna zadbała o nastrojową muzykę. W tym dniu wielu z nas solidaryzowało się też z chorymi na zespół Downa i założyło dwie różne skarpetki.

Niech Zmartwychwstały Pan

będzie obecny w naszych domach,

niech opromienia nas blaskiem swej Miłości

i przemienia to, co szare w kwitnący ogród.

Najserdeczniejsze życzenia wielkanocne

Dyrekcji, Radzie Pedagogicznej, wszystkim

Pracownikom naszej szkoły, Rodzicom

i Wam Koleżanki i Koledzy

składa

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy rekrutację do oddziałów przedszkolnych i szkoły na rok szkolny 2018/2019. Zainteresowanych rodziców zachęcamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji i formularzami rekrutacyjnymi dostępnymi na naszej stronie internetowej i w sekretariacie szkoły.