Uroczystości

23 października 2017 roku odbyło się w naszej szkole podsumowanie konkursu plastycznego „Zwierzęta polskich lasów i pól”. Jego organizatorem była Okręgowa Komisja Promocji Łowiectwa przy Podlaskim Związku Łowieckim w Białej Podlaskiej.

9 października 2017 roku odbył się apel związany z akcją „Sprzątania Świata”. Przedstawienie zorganizowała Pani Beata Kiryk z kl. VI a, która mówiła piękne okolicznościowe wiersze i śpiewała piosenki.

15 września gościliśmy u nas Panie ze Szkoły Tańca i Dobrych Manier w Białej Podlaskiej.

Aby w sercach Waszych radość gościła,

By Wasza postawa nigdy się nie zmieniła,

Byście byli zawsze radośni i pełni życia,

Mieli mało przykrości do przeżycia,

Dzień Chłopaka! Z tej okazji prezenty dostali wszyscy Chłopcy, ci mniejsi i więksi.

Każda klasa miała wieczorek, który uświetniły podarunki dla Kolegów przygotowane przez dziewczęta. Uczennice kl. VI b zrobiły miły gest i w upominku Chłopcy dostali gąbkę oraz płyn do mycia. W ich oczach widziałam zadowolenie . . . Natomiast dziewczęta z  kl. VII a zadbały o to, aby każdy Kolega był bezpieczny i się nie zgubił – kupiły między innymi kompasy.