Uroczystości

Dzień Chłopaka obchodzony jest w naszej szkole co roku. Klasy organizują wieczorki, a dziewczęta dają solenizantom upominki. Samorząd Szkolny także nie zapomina o tak ważnym Święcie, dlatego w dniu 3 października 2018 roku w szkole podstawowej odbyła się dyskoteka.

W podziękowaniu za trudną pracę i wskazywanie właściwej drogi

dużo wytrwałości, zdrowia, szczęścia i uśmiechu każdego dnia

Dyrekcji Szkoły, wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Obsługi

z okazji Dnia Edukacji Narodowej

życzy

Samorząd Uczniowski

Okolicznościowy apel z tej okazji odbędzie się 12 października 2018 roku o godz. 10.00 w hali sportowej. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby związane z oświatą. Prosimy, aby uczniowie w tym dniu założyli stroje galowe,

3 września po okolicznościowej Mszy Św. w naszym  kościele parafialnym wspólnie ze społecznością Publicznego Gimnazjum nr 1 im. K. K. Baczyńskiego uroczyście o godz. 9.00 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.

1 września aktywnie włączyliśmy się w uroczyste obchody 79. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Grupa uczniów kl. VII b wspólnie z delegacją Urzędu Gminy Wisznice złożyła przy pomniku w parku wiązankę kwiatów i zapaliła znicze.

22 czerwca po okolicznościowej Mszy Św. spotkaliśmy się o godzinie 9.30 w hali sportowej, aby zamknąć rok szkolny 2017/2018. Uroczystość poprowadziła P. Małgorzata Cegłowska.