Osiągnięcia naukowe

9 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkola im. J. I. Kraszewskiego odbyły się eliminacje konkursu recytatorskiego poezji rosyjskiej "Strofy pod Samowarem". Do kolejnego etapu zakwalifikowały się trzy uczennice: Lena Dragan z kl. IV a, Magdalena Mazurek i Emilia Zawadzka z kl. VI b. Dziewczęta wraz z nauczycielką języka rosyjskiego P. Elżbietą Szypulską będą reprezentowały naszą szkołę 14.04.2018 roku na konkursie w Siedlcach. Życzymy powodzenia!

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy rekrutację do oddziałów przedszkolnych i szkoły na rok szkolny 2018/2019. Zainteresowanych rodziców zachęcamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji i formularzami rekrutacyjnymi dostępnymi na naszej stronie internetowej i w sekretariacie szkoły.