Osiągnięcia naukowe

Z inicjatywy P. Ewy Biełuszki i P. Elżbiety Szypulskiej odbył się konkurs plastyczny skierowany do kl. I – VII naszej szkoły. Uczestnicy konkursu mieli wykonać dowolną techniką przestrzenną choinkę świąteczną o wysokości 10 cm – 60 cm.

Wpłynęło 20 prac (10 z kl. I – III i 10 z kl. IV – VII).

Laureaci w kategorii I – III:

Maja Twarowska kl. III a – I miejsce

Łucja Semeryło kl. II i Maria Smołońska kl. I – II miejsce

Aleksander Stawecki kl. III b – III miejsce

Wyróżnienia:

Mikołaj Sokołowski kl. I, Radosław Tomczuk kl. III b, Iga Wiczuk kl. III a, Kinga Oniśk kl. III b

Nagrody pocieszenia:

Maksymilian Mielnik kl. I, Kacper Kamiński kl. III a

Laureaci w kategorii IV – VII:

Kornelia Cegłowska kl. IV b i Magdalena Brodzka kl. IV b – I miejsce

Mikołaj Welik kl. IV b – II miejsce

Karolina Skrzyńska kl. V b – III miejsce

Wyróżnienia:

Patryk Hernas kl. IV b, Martyna Ostapiuk kl. VI b, Karol Południk kl. IV b

Nagrody pocieszenia:

Zofia Chilczuk kl. IV b, Agnieszka Daszczuk kl. VII a, Kamil Olszewski kl. VI b.

Dziękujemy za udział w konkursie. Wielkie brawa za kreatywność. Gratulujemy laureatom

i wyróżnionym. Wszystkie prace upiększyły nasz dolny korytarz.