Osiągnięcia naukowe

18 grudnia odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Hej kolęda, kolęda!”. Nasza szkoła była reprezentowana we wszystkich kategoriach.

W grupie przedszkolnej I miejsce zajął Błażej Romaniuk, który podbił serca jury i widowni.

W kategorii kl. I – III zaprezentowali się: Patrycja Stadnicka, Laura Pleskaczuk, Paulina Januszko, Amelia Krzyżanowska, Mateusz Samojluk i Magdalena Chustecka, której przyznano II miejsce.

W kategorii kl. IV – VII recytowały: Natalia Noskowicz kl. V, Weronika Zamyłko kl. VII a oraz Lena Dragan i Martyna Terlecka, obie z kl. IV a. Czwartoklasistki wypadły świetnie. Martynie przypadło 3. miejsce, a Lenie – drugie. Gratulujemy!