Osiągnięcia naukowe
images/slideshow/szkola1ma.jpg

18 grudnia odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Hej kolęda, kolęda!”. Nasza szkoła była reprezentowana we wszystkich kategoriach.

W grupie przedszkolnej I miejsce zajął Błażej Romaniuk, który podbił serca jury i widowni.

W kategorii kl. I – III zaprezentowali się: Patrycja Stadnicka, Laura Pleskaczuk, Paulina Januszko, Amelia Krzyżanowska, Mateusz Samojluk i Magdalena Chustecka, której przyznano II miejsce.

W kategorii kl. IV – VII recytowały: Natalia Noskowicz kl. V, Weronika Zamyłko kl. VII a oraz Lena Dragan i Martyna Terlecka, obie z kl. IV a. Czwartoklasistki wypadły świetnie. Martynie przypadło 3. miejsce, a Lenie – drugie. Gratulujemy! 

Galeria zdjęć

image
 

Zdjęcia z życia szkoły

Dziennik eletroniczny

Dyżur w czasie ferii zimowych w oddziałach przedszkolnych

 

W czasie ferii zimowych w oddziałach przedszkolnych będzie pełniony dyżur w godz: 7:30 - 16:30 (6-latki do godz: 15:00) dla dzieci, których rodzice pracują i nie mają możliwości zapewnienia opieki swojemu dziecku.
Prosimy o wypełnienie deklaracji i oświadczenia (do pobrania u wychowawców grup) i złożenia ich do dnia 24.01.2018 r. (u wychowawców grup). Po tym terminie, deklaracje i oświadczenia nie będą już przyjmowane. Prosimy o wyrozumiałość i przestrzeganie terminów.