Osiągnięcia naukowe

30 listopada odbyły się XVII Otwarte Spotkania z Piosenką Szkolną w Wohyniu, w tym roku pod hasłem „Polska Piosenka Zimowa”.

W kategorii wokalnej kl. I – III zaprezentował się nasz zespół „Gwiazdeczki”, a właściwie cztery jego przedstawicielki: Martyna Włostowska, Kinga Oniśk, Oliwia Kościuczyk i Maja Twarowska. Trzecioklasistki zajęły wysokie II miejsce. Wielkie brawa dla dziewczynek i dla pracującej z nimi P. Małgorzaty Cegłowskiej.

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy rekrutację do oddziałów przedszkolnych i szkoły na rok szkolny 2018/2019. Zainteresowanych rodziców zachęcamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji i formularzami rekrutacyjnymi dostępnymi na naszej stronie internetowej i w sekretariacie szkoły.