Osiągnięcia naukowe
images/slideshow/szkola1ma.jpg

 W  dniach 17 - 18 XI 2017 roku dwudziestu dziewięciu  uczniów ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkola im. J. I. Kraszewskiego w Wisznicach wzięło udział  w V Marszach na Orientację pamięci Doroty i Andrzeja  Miąskiewiczów.

Uczniowie rywalizowali w konkursach teoretycznych,  krajoznawczym o Polsce „Cudze chwalicie, swego nie znacie” oraz turystycznych, czyli marszach na orientację, w których mogli praktycznie potwierdzić swoją umiejętność pracy z mapą.

Najlepszy wynik w marszach na orientację wśród uczniów naszej szkoły osiągnęły Katarzyna Kieruczenko i Martyna Kalinowska zajmując III miejsce ( To osiągnięcie jest miłą niespodzianką, ponieważ dziewczęta startowały po raz pierwszy w takiej imprezie). Wysokie wyniki uzyskały także:

 Łucja Brodzka i Magdalena Brodzka - VII m, Gabriela Gromysz i Martyna Gromysz - IX m, Karol Południk, Patryk Hernas i Kacper Frończuk - XIV m,

Wiktoria Brodzka i Zofia Steckiewicz - XVI m,

Kamil Kozak, Michał Litwin i Jakub Paszkiewicz – XVII m,

Angelika Nadolna i Magdalena Mazurek – XVIII m.

Galeria zdjęć

image
 

Zdjęcia z życia szkoły

Dziennik eletroniczny

Dyżur w czasie ferii zimowych w oddziałach przedszkolnych

 

W czasie ferii zimowych w oddziałach przedszkolnych będzie pełniony dyżur w godz: 7:30 - 16:30 (6-latki do godz: 15:00) dla dzieci, których rodzice pracują i nie mają możliwości zapewnienia opieki swojemu dziecku.
Prosimy o wypełnienie deklaracji i oświadczenia (do pobrania u wychowawców grup) i złożenia ich do dnia 24.01.2018 r. (u wychowawców grup). Po tym terminie, deklaracje i oświadczenia nie będą już przyjmowane. Prosimy o wyrozumiałość i przestrzeganie terminów.