Osiągnięcia naukowe

W  dniach 17 - 18 XI 2017 roku dwudziestu dziewięciu  uczniów ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkola im. J. I. Kraszewskiego w Wisznicach wzięło udział  w V Marszach na Orientację pamięci Doroty i Andrzeja  Miąskiewiczów.

Uczniowie rywalizowali w konkursach teoretycznych,  krajoznawczym o Polsce „Cudze chwalicie, swego nie znacie” oraz turystycznych, czyli marszach na orientację, w których mogli praktycznie potwierdzić swoją umiejętność pracy z mapą.

Najlepszy wynik w marszach na orientację wśród uczniów naszej szkoły osiągnęły Katarzyna Kieruczenko i Martyna Kalinowska zajmując III miejsce ( To osiągnięcie jest miłą niespodzianką, ponieważ dziewczęta startowały po raz pierwszy w takiej imprezie). Wysokie wyniki uzyskały także:

Łucja Brodzka i Magdalena Brodzka - VII m, Gabriela Gromysz i Martyna Gromysz - IX m, Karol Południk, Patryk Hernas i Kacper Frończuk - XIV m,

Wiktoria Brodzka i Zofia Steckiewicz - XVI m,

Kamil Kozak, Michał Litwin i Jakub Paszkiewicz – XVII m,

Angelika Nadolna i Magdalena Mazurek – XVIII m.