Osiągnięcia naukowe

Search

images/slideshow/szkola1ma.jpg

III bieg na Wisznicką Milę

Jeszcze w I semestrze 10 naszych uczniów wzięło udział w ogólnopolskim konkursie polonistycznym „Olimpus”. Gabriela Bancarzewska z kl. VIa jest jego laureatką. Trzy uczennice uzyskały wynik zadowalający. Są to: Magdalena Mazurek i Martyna Ostapiuk z kl. Vb i Agata Wiczuk z kl. VIa.

5 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Białej Podlaskiej odbyła się kolejna edycja Powiatowego Konkursu „Polonista Roku”. Naszą szkołę reprezentowały trzy dziewczynki: Natalia Noskowicz, Martyna Zając i Agata Wiczuk. Uczennica kl. IVa Martyna Zając jest „Polonistą Roku 2017” w kategorii kl. III – IV. Gratulujemy uczennicy i jej opiekunowi, Pani Annie Staweckiej.

Galeria zdjęć

image
 

Zdjęcia z życia szkoły

Dziennik eletroniczny

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy rekrutację do oddziałów przedszkolnych i szkoły na rok szkolny 2018/2019. Zainteresowanych rodziców zachęcamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji i formularzami rekrutacyjnymi dostępnymi na naszej stronie internetowej i w sekretariacie szkoły.