Uczniowie według klas
images/slideshow/szkola1ma.jpg

W roku szkolnym 2017/2018 do szkoły uczęszcza 206 uczniów w 12 klasach i 76 dzieci w 4 oddziałach przedszkolnych, co razem daje 282 uczniów.

 

Odziały Przedszkolne:

Grupa 3-latków    Grupa 4-latków     Grupa 5-latków    Grupa 6-latków
 wych. Grażyna Marczuk    wych. Ewa Nuszczyk    wych. Edyta Bujnik    wych. Anna Żwiruk
 

1 Biełuszka Alicja
2 Górecki Szymon
3 Jaroć Kornelia
4 Ossowska Lilianna
5 Klimkowicz Kaja
6 Bancarzewska Helena
7 Filipczak Mikołaj
8 Gabrylewicz Maja Mirosława
9 Guz Bartłomiej
10 Jakubiuk Mikołaj
11 Jarzyna Maja
12 Karpiuk Alicja
13 Kuflowska Weronika
14 Linkiewicz Zuzanna
15 Skrzyński Mikołaj
16 Tarasiuk Hubert
17 Zaleszczyk Nikola
18 Zaleszczyk Zuzanna
19 Skrzyński Błażej

       

1 Bajkowska Maria
2 Daniłosio Kacper
3 Guz Szymon
4 Jakubiuk Marcel
5 Jaros Sebastian
6 Jaroszewicz Kajetan Franciszek
7 Kapczuk Zuzanna
8 Karwanecka Nikola
9 Kuflowska Anna
10 Leoniuk Krzysztof
11 Linkiewicz Bartosz
12 Pawłowska Maya
13 Samojluk Franciszek
14 Sidorowicz Agata
15 Spoczyński Szymon
16 Stawinoga Szymon
17 Waszczuk Zuzanna
18 Zawadzki Szymon

       

1 Cegłowski Jan
2 Chodkowska Joanna Maria
3 Gadomska Laura
4 Głowacki Jan
5 Jaroszewicz Jędrzej
6 Jaszczuk Szymon
7 Kowalczuk Lena
8 Lesiuk Aleksandra
9 Matysiak Jakub
10 Pasicz Antoni
11 Pawlik Julia Anna
12 Romaniuk Błażej
13 Terlecka Lena
14 Włostowska Zuzanna Wiktoria
15 Zaniuk Szymon

       

1 Biełuszka Klaudia Anna
2 Biełuszka Mateusz
3 Bójko Nikola
4 Gębka Maja Agata
5 Guzek Aleksander
6 Ikwanty Adam Zbigniew
7 Iwanejko Liliana Katarzyna
8 Jaszczuk Jakub
9 Karpiuk Anna Maria
10 Korpysz Ksawery
11 Lewczuk Ewa
12 Mazurek Mikołaj
13 Pirogowicz Aleksander
14 Polubiec Urszula
15 Południk Paweł
16 Puliński Arkadiusz Gabriel
17 Saczuk Artur
18 Skrzyński Bartłomiej
19 Skrzyński Bartosz
20 Steckiewicz Adam
21 Weremczuk Maja
22 Wiczuk Oliwia
23 Twarowski Gabriel
24 Kotiuk Oliwia

 

Szkoła Podstawowa kl. 1-3:

 Klasa 1   Klasa 2     Klasa 3a    Klasa 3b
 wych. Ułanowicz Bożena    wych. Bednarek Barbara    wych. Przyczyna-Żegocka Barbara    wych. Gabrylewicz Ewa
 

1 Chustecka Magdalena Maria
2 Głuszczyński Kacper
3 Hernas Izabela Katarzyna
4 Kadłubowska Kinga
5 Kajszczak Wiktoria
6 Klimkowicz Jakub
7 Kotiuk Oliwier Paweł
8 Korpysz Marcel
9 Krzyżanowska Amelia
10 Maksymiuk Maja
11 Mielnik Maksymilian
12 Namolnik Marcin
13 Osipiuk Anna
14 Pawłowicz Jakub Krzysztof
15 Pleskaczuk Laura
16 Różnowicz Natalia
17 Sidorowicz Marta
18 Smołońska Maria Antonina
19 Sokołowski Mikołaj
20 Zalisko Gabriel

       

1 Bandzerewicz Szymon
2 Biełuszka Jakub
3 Chodkowski Kacper
4 Dragan Szymon
5 Jarzyna Gabriel Aleksander
6 Kiryk Nina
7 Klimkowicz Mateusz Jan
8 Kotiuk Aleksandra
9 Michałowska Maja
10 Obrycka Anna Magdalena
11 Osipiuk Krystian
12 Pajczuk Marcel
13 Parchomiuk Jakub
14 Potapczuk Szymon
15 Semeryło Łucja Wiktoria
16 Sidorowicz Michał
17 Wawryniuk Dariusz Stanisław
18 Włostowski Piotr Witold
19 Wyszyńska Justyna
20 Zając Maria Janina

       

1 Bajkowski Adam
2 Dymowski Krystian
3 Górny Kamil
4 Iwaniuk Ksawery Jan
5 Januszko Paulina Anna
6 Jańczuk Magdalena
7 Kałabanowska Martyna
8 Kamiński Kacper Mateusz
9 Kapczuk Adam
10 Kościuczyk Oliwia Maria
11 Matwiejuk Kinga
12 Mech Amelia
13 Niczyporuk Antoni
14 Pasicz Dominik
15 Różnowicz Michał
16 Semeniuk Magdalena Wiktoria
17 Stańko Tobiasz
18 Twarowska Maja
19 Waszczuk Amelia
20 Wiczuk Iga
21 Zawadzka Magdalena

       

1 Bancarzewska Hanna
2 Denisiuk Filip
3 Dudka Julia Małgorzata
4 Gębka Antoni
5 Górny Kacper Józef
6 Iwaniuk Miłosz Jakub
7 Kadłubowska Wiktoria
8 Klimkowicz Mikołaj
9 Łobejko Daniel Stanisław
10 Maksymiuk Gabriel
11 Oniśk Kinga
12 Parchomiuk Szymon Marcin
13 Paszkowski Dawid
14 Samojluk Mateusz
15 Stadnicka Patrycja Weronika
16 Stawecki Aleksander
17 Szpruch Gabriel
18 Tomczuk Radosław Artur
19 Ułasiuk Ewa
20 Włostowska Martyna
21 Zaleszczyk Maciej
22 Zawadzka Aneta

 

 Szkoła Podstawowa kl. 4-5:

 Klasa 4a       Klasa 4b        Klasa 5a        Klasa 5b 
 wych. Szypulska Elżbieta    wych. Iwanek-Bortniczuk Mirosława    wych. Bartkowska Anna    wych. Korszeń Beata
 

1 Bonik Mateusz
2 Bortniczuk Anna Małgorzata
3 Dadun Eryk Gabriel
4 Dragan Lena Izabela
5 Gadomska Klaudia
6 Górecka Zofia Alina
7 Litwin Michał Marek
8 Oniśk Dominik
9 Paszkiewicz Jakub
10 Serafin Filip Alexander
11 Skrzyńska Aleksandra
12 Stańko Oliwia
13 Tarasiuk Maja
14 Terlecka Martyna Maria
15 Ułanowicz Jakub
16 Ułasiuk Kamila
17 Wawryniuk Julia Beata

   

1 Bandzerewicz Kinga
2 Biełuszka Aleksandra
3 Brodzka Łucja
4 Brodzka Magdalena
5 Cegłowska Kornelia Anna
6 Chilczuk Zofia
7 Frończuk Kacper Jan
8 Hernas Patryk Rafał
9 Kalinowska Julia Anna
10 Kozak Kamil
11 Osypiuk Wiktoria Aleksandra
12 Pleskaczuk Dawid
13 Południk Karol
14 Szubarczyk Szymon
15 Twarowska Oliwia
16 Welik Mikołaj
17 Wiczuk Olgierd Antoni
18 Zaniuk Mariusz Mikołaj

   

1 Brodzka Wiktoria
2 Daniłosio Jakub
3 Daniłosio Patryk
4 Górny Dawid
5 Koprianiuk Igor
6 Kulicki Adrian
7 Kulicki Marcin
8 Malicki Jakub
9 Semeniuk Anna Maria
10 Stawecka Zofia
11 Steckiewicz Zofia
12 Zając Martyna
13 Zaleszczyk Jakub
14 Zalisko Błażej

   

1 Klimkowicz Alicja
2 Klimkowicz Maciej
3 Kolejczuk Eryk
4 Kotiuk Dżesika Amelia
5 Lipińska Magdalena Karolina
6 Micyk Bartłomiej Jan
7 Niczyporuk Jakub
8 Noskowicz Natalia
9 Pulińska Oliwia Klaudia
10 Różnowicz Krystian
11 Skrzyńska Karolina
12 Tomczuk Justyna Edyta
13 Wawryniuk Magdalena Maria
14 Żarkiewicz Karol Stanisław

 

Szkoła Podstawowa kl. 6-7:

Klasa 6a       Klasa 6b       Klasa 7a       Klasa 7b
wych. Kiryk Beata   wych. Głowacka Barbara   wych. Nuszczyk Dorota   wych. Zieniuk Urszula

1 Bujnik Dawid Jakub
2 Chilczuk Amelia
3 Dragan Magdalena Katarzyna
4 Drzewiczuk Jakub Jan
5 Gromysz Gabriela Kinga
6 Gromysz Martyna Weronika
7 Jańczuk Maja
8 Kalinowska Martyna
9 Kieruczenko Katarzyna
10 Nadolna Angelika
11 Osipiuk Dominika
12 Osipiuk Klaudia
13 Paszkiewicz Krzysztof

 

1 Bonik Dominika
2 Chodkowski Karol
3 Hołod Julia
4 Gabrylewicz Maciej
5 Guzek Michał Stanisław
6 Mazur Martyna
7 Mazurek Magdalena
8 Namolnik Adam
9 Namolnik Tomasz
10 Niczyporuk Klaudia
11 Olszewski Kamil
12 Ostapiuk Martyna Teresa
13 Zawadzka Emilia Anna

 

1 Bancarzewska Gabriela
2 Bojanowska Ewelina Maria
3 Bortniczuk Bartosz
4 Dragan Jakub
5 Daszczuk Agnieszka Paulina
6 Iwaniuk Kacper Maksymilian
7 Januszko Dawid Krystian
8 Kuflowska Małgorzata Weronika
9 Lewczuk Paweł
10 Matczuk Malwina
11 Niczyporuk Dawid
12 Sokołowski Tymoteusz
13 Szczęśniak Martyna
14 Tomczuk Natalia Weronika
15 Wiczuk Agata
16 Wójciuk Klaudia
17 Zaleszczyk Kewin
18 Zamyłko Weronika

 

1 Arseniuk Aleksandra
2 Bogusz Aleksandra
3 Bujnik Jakub
4 Darczuk Antoni
5 Derlukiewicz Kinga
6 Gabrylewicz Kinga Natalia
7 Gębka Joanna
8 Kasprzuk Martyna
9 Kruk Daniel
10 Łaska Agata
11 Makaruk Kaja Magdalena
12 Micyk Weronika Maria
13 Samojluk Wiktor
14 Sokołowicz Daniel
15 Wojciechowski Jakub Sylwester
16 Zalisko Hubert

Galeria zdjęć

image
 

Zdjęcia z życia szkoły

Dziennik eletroniczny