Trzymaj formę kl. V i VI

Po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do programu "Trzymaj formę" przy współpracy

z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Białej Podlaskiej.

Program kierowany jest do uczniów klas V - VI.

Celem programu "Trzymaj formę" jest edukacja w zakresie kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez

promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety. Odżywianie się według zbilansowanej diety zarówno pod kątem odżywczym,

jak i energetycznym jest niezwykle ważne dla utrzymania dobrego stanu zdrowia i kondycji fizycznej.