Czyste powietrze wokół nas 5 i 6 latki

Program jest adresowany do dzieci 5,6 letnich oraz ich rodziców i opiekunów.
Założeniem programu było wykształcenie u dzieci świadomej umiejętności radzenia sobie w sytuacjach, w których inne osoby palą przy nich papierosy, oraz wzrost kompetencji rodziców w zakresie ochrony dzieci przed ekspozycją na dym tytoniowy. Dzięki tym zajęciom dzieci zwiększyły wiedzę dotyczącą szkodliwości dymu i obserwowały źródła dymu.

Zapoznały się z postacią Dinusia.

Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły we wszystkich zajęciach. Proponowane  tematy inspirowały dzieci do działań, których efektem były prace plastyczne.

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy rekrutację do oddziałów przedszkolnych i szkoły na rok szkolny 2018/2019. Zainteresowanych rodziców zachęcamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji i formularzami rekrutacyjnymi dostępnymi na naszej stronie internetowej i w sekretariacie szkoły.