Opłaty
images/slideshow/szkola1ma.jpg

Oddziały Przedszkolne realizują bezpłatną 5-cio godzinną realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego w godzinach określonych w Regulaminie Oddziałów Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkola im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Wisznicach (8:00 - 13:00), oraz umożliwiają odpłatne korzystanie z opieki nad dziećmi poza godzinami realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego (7:30 - 8:00 oraz 13:00 - 15:30) jak i z wyżywienia.


 

Odpłatność za wyżywienie:

śniadanie - 1,50 zł

obiad (zupa+drugie danie) - 2,80 zł

podwieczorek (w razie potrzeb) - 1,30 zł

 

stawka dzienna (śniadanie, obiad, podwieczorek) - 5,60 zł


 

Dodatkowe usługi świadczone przez oddziały przedszkolne prowadzone przez Gminę Wisznice wykraczające poza podstawę programową wychowania przedszkolnego są odpłatne i wynoszą 1,00 zł za każdą godzinę pobytu dziecka w oddziałach przedszkolnych.

Galeria zdjęć

image
 

Zdjęcia z życia szkoły

Dziennik eletroniczny

Dyżur w czasie ferii zimowych w oddziałach przedszkolnych

 

W czasie ferii zimowych w oddziałach przedszkolnych będzie pełniony dyżur w godz: 7:30 - 16:30 (6-latki do godz: 15:00) dla dzieci, których rodzice pracują i nie mają możliwości zapewnienia opieki swojemu dziecku.
Prosimy o wypełnienie deklaracji i oświadczenia (do pobrania u wychowawców grup) i złożenia ich do dnia 24.01.2018 r. (u wychowawców grup). Po tym terminie, deklaracje i oświadczenia nie będą już przyjmowane. Prosimy o wyrozumiałość i przestrzeganie terminów.