Oddziały Przedszkolne realizują bezpłatną 5-cio godzinną realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego w godzinach określonych w Regulaminie Oddziałów Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkola im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Wisznicach (8:00 - 13:00), oraz umożliwiają odpłatne korzystanie z opieki nad dziećmi poza godzinami realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego (7:30 - 8:00 oraz 13:00 - 15:30) jak i z wyżywienia.

Odpłatność za wyżywienie:

śniadanie - 1,50 zł

obiad (zupa+drugie danie) - 2,80 zł

podwieczorek (w razie potrzeb) - 1,30 zł

stawka dzienna (śniadanie, obiad, podwieczorek) - 5,60 zł

Dodatkowe usługi świadczone przez oddziały przedszkolne prowadzone przez Gminę Wisznice wykraczające poza podstawę programową wychowania przedszkolnego są odpłatne i wynoszą 1,00 zł za każdą godzinę pobytu dziecka w oddziałach przedszkolnych.