O oddziałach

Serdecznie zapraszamy rodziców i uczniów na rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 dnia 1 września o godzinie 9:00 na hali sportowej, poprzedzone uroczystą Mszą Świętą w kościele parafialnym. Po części oficjalnej zapraszamy uczniów do swoich sal na spotkanie z wychowawcami.

Również w Oddziałach Przedszkolnych inauguracja początku roku rozpocznie się o godzinie 9:00, spotkania integracyjne dzieci, rodziców i wychowawców odbędą się w wyznaczonych salach. Tego dnia będą wydawane posiłki tylko w Oddziałach Przedszkolnych.