Nasz budynek

Budynek Oddziałów Przedszkolnych mieści się na terenie kompleksu oświatowo-sportowego przy ul. Warszawskiej 19 w Wisznicach. W pobliżu znajduje się Szkoła Podstawowa, Publiczne Gimnazjum, kompleks obiektów sportowo-rekreacyjnych.

W budynku znajduje się kilka pomieszczeń: 4 sale dydaktyczne z łazienkami, sala ruchowa, stołówka ze zmywalnią naczyń, szatnie oraz pomieszczenia kuchenne, gospodarcze i administracyjne.

Budynek jest wyposażony w system alarmowy, monitoring korytarza i system ewidencji i rozliczania czasu pobytu dzieci w przedszkolu "bibi-Przedszkole", który również chroni przed wejściem do budynku osób nieuprawnionych.

Teren otaczający Oddziały Przedszkolne jest ogrodzony i wyposażony w monitoring. Przed budynkiem znajduje się parking dla rodziców, zaś z tyłu mamy piękny i nowoczesny plac zabaw wyposażony w sprzęt i zabawki ogrodowe przystosowane dla dzieci w wieku 2,5 - 6 lat.

Jest to doskonałe miejsce do zabawy na świeżym powietrzu oraz prowadzenia doświadczeń i obserwacji przyrodniczych.