Polskie jabłka

III bieg na Wisznicką Milę

Nasza szkoła przystąpiła do akcji bezpłatnej dystrybucji jabłek, przeprowadzanej w ramach mechanizmu „Tymczasowe nadzwyczajne wsparcie producentów owoców i warzyw” i otrzymuje dostawy jabłek z polskich sadów. Jabłka pochodzą od lokalnego producenta. Jabłkami można się częstować w szkole i w budynku oddziałów przedszkolnych.

Dzięki wparciu Unii Europejskiej oraz Agencji Rynku Rolnego uczniowie mogą codziennie spożywać te świeże owoce. Smacznymi jabłkami mogą się również częstować rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły.

Dzięki tej akcji szkoła wspiera krajowych producentów jabłek po wprowadzeniu rosyjskiego embarga oraz kształtuje świadomość zdrowego odżywiania. Jabłko to wszechstronny owoc korzystnie wpływający zarówno na naszą sylwetkę jak i zdrowie. Jeżeli zatem dewiza „żyj zdrowo” towarzyszy nam każdego dnia, to w naszym menu nie powinno zabraknąć jabłek.

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy rekrutację do oddziałów przedszkolnych i szkoły na rok szkolny 2018/2019. Zainteresowanych rodziców zachęcamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji i formularzami rekrutacyjnymi dostępnymi na naszej stronie internetowej i w sekretariacie szkoły.