Polskie jabłka
images/slideshow/szkola1ma.jpg

Nasza szkoła przystąpiła do akcji bezpłatnej dystrybucji jabłek, przeprowadzanej w ramach mechanizmu „Tymczasowe nadzwyczajne wsparcie producentów owoców i warzyw” i otrzymuje dostawy jabłek z polskich sadów. Jabłka pochodzą od lokalnego producenta. Jabłkami można się częstować w szkole i w budynku oddziałów przedszkolnych.

 

Dzięki wparciu Unii Europejskiej oraz Agencji Rynku Rolnego uczniowie mogą codziennie spożywać te świeże owoce. Smacznymi jabłkami mogą się również częstować rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły.

 

Dzięki tej akcji szkoła wspiera krajowych producentów jabłek po wprowadzeniu rosyjskiego embarga oraz kształtuje świadomość zdrowego odżywiania. Jabłko to wszechstronny owoc korzystnie wpływający zarówno na naszą sylwetkę jak i zdrowie. Jeżeli zatem dewiza „żyj zdrowo” towarzyszy nam każdego dnia, to w naszym menu nie powinno zabraknąć jabłek.

Galeria zdjęć

image
 

Zdjęcia z życia szkoły

Dziennik eletroniczny

Dyżur w czasie ferii zimowych w oddziałach przedszkolnych

 

W czasie ferii zimowych w oddziałach przedszkolnych będzie pełniony dyżur w godz: 7:30 - 16:30 (6-latki do godz: 15:00) dla dzieci, których rodzice pracują i nie mają możliwości zapewnienia opieki swojemu dziecku.
Prosimy o wypełnienie deklaracji i oświadczenia (do pobrania u wychowawców grup) i złożenia ich do dnia 24.01.2018 r. (u wychowawców grup). Po tym terminie, deklaracje i oświadczenia nie będą już przyjmowane. Prosimy o wyrozumiałość i przestrzeganie terminów.