Dokumentacja nauczyciela

Siódmy rok nasza szkoła przy współpracy z LO w Wisznicach organizowała Finał Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych .

28 września w rywalizacji sportowej uczestniczyło w 6 kategoriach blisko 40 sztafet . W kategorii szkół podstawowych dzielnie walczyły nasze reprezentacje . Niewiele zabrakło do uzyskania awansu dziewczętom , które ostatecznie wśród 8 drużyn , uplasowały się na III pozycji ( awans uzyskały dwie pierwsze sztafety ). Chłopcy wśród siedmiu drużyn uplasowali się ostatecznie na V miejscu . Wyniki dobre tym bardziej że w sztafetach udział wzięło aż 9 piątoklasistów .Najlepsze wyniki w naszych drużynach uzyskali Klaudia Osipiuk (2.45) i Paweł Lewczuk(3.10)

 Poniżej składy :

Dziewczęta : Osipiuk Klaudia (2.45), Gromysz Gabriela , Gromysz Martyna ,Matczuk Malwina , Zawadzka Emilia , Wiczuk Agata , Tomczuk Natalia , Jańczuk Maja  i Zamyłko Weronika

Chłopcy : Lewczuk Paweł (3.10 ), Olszewski Kamil , Bujnik Jakub , Darczuk Antoni , Namolnik Adam , Namolnik Tomasz ,Zalisko Hubert , Januszko Dawid  

Galeria zdjęć

image
 

Zdjęcia z życia szkoły

Dziennik eletroniczny

Dyżur w czasie ferii zimowych w oddziałach przedszkolnych

 

W czasie ferii zimowych w oddziałach przedszkolnych będzie pełniony dyżur w godz: 7:30 - 16:30 (6-latki do godz: 15:00) dla dzieci, których rodzice pracują i nie mają możliwości zapewnienia opieki swojemu dziecku.
Prosimy o wypełnienie deklaracji i oświadczenia (do pobrania u wychowawców grup) i złożenia ich do dnia 24.01.2018 r. (u wychowawców grup). Po tym terminie, deklaracje i oświadczenia nie będą już przyjmowane. Prosimy o wyrozumiałość i przestrzeganie terminów.