Dziewczyny blisko awansu

Siódmy rok nasza szkoła przy współpracy z LO w Wisznicach organizowała Finał Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych .

28 września w rywalizacji sportowej uczestniczyło w 6 kategoriach blisko 40 sztafet . W kategorii szkół podstawowych dzielnie walczyły nasze reprezentacje . Niewiele zabrakło do uzyskania awansu dziewczętom , które ostatecznie wśród 8 drużyn , uplasowały się na III pozycji ( awans uzyskały dwie pierwsze sztafety ). Chłopcy wśród siedmiu drużyn uplasowali się ostatecznie na V miejscu . Wyniki dobre tym bardziej że w sztafetach udział wzięło aż 9 piątoklasistów .Najlepsze wyniki w naszych drużynach uzyskali Klaudia Osipiuk (2.45) i Paweł Lewczuk(3.10)

 Poniżej składy :

Dziewczęta : Osipiuk Klaudia (2.45), Gromysz Gabriela , Gromysz Martyna ,Matczuk Malwina , Zawadzka Emilia , Wiczuk Agata , Tomczuk Natalia , Jańczuk Maja  i Zamyłko Weronika

Chłopcy : Lewczuk Paweł (3.10 ), Olszewski Kamil , Bujnik Jakub , Darczuk Antoni , Namolnik Adam , Namolnik Tomasz ,Zalisko Hubert , Januszko Dawid  

aa

galer

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME