Kompleks sportowy przy szkołach w Wisznicach jest udostępniony dla wszystkich chętnych osób. Ze względu na odpowiednie wykorzystanie poszczególnych jego elementów, chęć korzystania z boiska do piłki ręcznej/nożnej, kortu tenisowego i siłowni należy zgłosić poprzez wypełnienie druku bedącego załącznikiem do poszczególnych regulaminów. Mozna tego dokonać w pokoju nr 3 w SP Wisznice. W razie pytań proszę dzwonić pod numer - 606 311 302. Boisko do piłki nożnej /ręcznej oraz kort tenisowy są dostępne codziennie( kort od 13.00, boisko od 15), natomiast siłownia jest otwarta trzy razy w tygodniu w godzinach (wtorek, czwartek - 16-19) (sobota (12-16). Proszę o zapoznanie się z poszczególnymi regulaminami.