Informacje ogólne
images/slideshow/szkola1ma.jpg
Kompleks sportowy przy szkołach w Wisznicach jest udostępniony dla wszystkich chętnych osób. Ze względu na odpowiednie wykorzystanie poszczególnych jego elementów, chęć korzystania z boiska do piłki ręcznej/nożnej, kortu tenisowego i siłowni należy zgłosić poprzez wypełnienie druku bedącego załącznikiem do poszczególnych regulaminów. Mozna tego dokonać w pokoju nr 3 w SP Wisznice. W razie pytań proszę dzwonić pod numer - 606 311 302. Boisko do piłki nożnej /ręcznej oraz kort tenisowy są dostępne codziennie( kort od 13.00, boisko od 15), natomiast siłownia jest otwarta trzy razy w tygodniu w godzinach (wtorek, czwartek - 16-19) (sobota (12-16). Proszę o zapoznanie się z poszczególnymi regulaminami.

Galeria zdjęć

image
 

Zdjęcia z życia szkoły

Dziennik eletroniczny

Dyżur w czasie ferii zimowych w oddziałach przedszkolnych

 

W czasie ferii zimowych w oddziałach przedszkolnych będzie pełniony dyżur w godz: 7:30 - 16:30 (6-latki do godz: 15:00) dla dzieci, których rodzice pracują i nie mają możliwości zapewnienia opieki swojemu dziecku.
Prosimy o wypełnienie deklaracji i oświadczenia (do pobrania u wychowawców grup) i złożenia ich do dnia 24.01.2018 r. (u wychowawców grup). Po tym terminie, deklaracje i oświadczenia nie będą już przyjmowane. Prosimy o wyrozumiałość i przestrzeganie terminów.