Test sprawności rozstrzygnął ostatecznie wyniki konkursu na sportowca roku szkolnego 2014/15. W kategorii dziewcząt bezapelacyjnie zwyciężyła uczennica klasy 5 - Magdalena Przyczyna zdobywając 338 punktów. Na drugiej pozycji uplasowała się Weronika Dymowska, która uzbierała 50 punktów mniej 288. Na najniższym miejscu na podium uplasowała się Anna Mazurek tracąc do swojej poprzedniczki tylko 8 punktów. Kolejne miejsca w pierwszej dziesiątce zajęły Rozwadowska, Kossowska, Kotiuk, Iwaniuk, Jańczuk, Lipińska i Szubarczyk. Wśród chłopców konkurs wygrał czwartoklasista Paweł Lewczuk gromadząc 148 pkt. Drugie miejsce przypadło Filipowi Kirykowi 135 pkt, a na trzeciej pozycji uplasował się Kamil Butrym. Gratulacje dla wszystkich osób, które reprezentowały naszą szkołę w zawodach sportowych, poniżej ostateczne wyniki:

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy rekrutację do oddziałów przedszkolnych i szkoły na rok szkolny 2018/2019. Zainteresowanych rodziców zachęcamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji i formularzami rekrutacyjnymi dostępnymi na naszej stronie internetowej i w sekretariacie szkoły.