Aktualności
images/slideshow/szkola1ma.jpg

Test sprawności rozstrzygnął ostatecznie wyniki konkursu na sportowca roku szkolnego 2014/15. W kategorii dziewcząt bezapelacyjnie zwyciężyła uczennica klasy 5 - Magdalena Przyczyna zdobywając 338 punktów. Na drugiej pozycji uplasowała się Weronika Dymowska, która uzbierała 50 punktów mniej 288. Na najniższym miejscu na podium uplasowała się Anna Mazurek tracąc do swojej poprzedniczki tylko 8 punktów. Kolejne miejsca w pierwszej dziesiątce zajęły Rozwadowska, Kossowska, Kotiuk, Iwaniuk, Jańczuk, Lipińska i Szubarczyk. Wśród chłopców konkurs wygrał czwartoklasista Paweł Lewczuk gromadząc 148 pkt. Drugie miejsce przypadło Filipowi Kirykowi 135 pkt, a na trzeciej pozycji uplasował się Kamil Butrym. Gratulacje dla wszystkich osób, które reprezentowały naszą szkołę w zawodach sportowych, poniżej ostateczne wyniki:

 

 

 

 

Galeria zdjęć

image
 

Zdjęcia z życia szkoły

Dziennik eletroniczny

Dyżur w czasie ferii zimowych w oddziałach przedszkolnych

 

W czasie ferii zimowych w oddziałach przedszkolnych będzie pełniony dyżur w godz: 7:30 - 16:30 (6-latki do godz: 15:00) dla dzieci, których rodzice pracują i nie mają możliwości zapewnienia opieki swojemu dziecku.
Prosimy o wypełnienie deklaracji i oświadczenia (do pobrania u wychowawców grup) i złożenia ich do dnia 24.01.2018 r. (u wychowawców grup). Po tym terminie, deklaracje i oświadczenia nie będą już przyjmowane. Prosimy o wyrozumiałość i przestrzeganie terminów.