Aktualności

Search

images/slideshow/szkola1ma.jpg

30 maja w Puławach odbył się finał wojewódzki w czwórboju lekkoatletycznym.

Nasza drużyna rywalizując w upale ponad 5 godzin, wśród 12 najlepszych ekip z naszego województwa zajęła ostatecznie 8 miejsce, wyprzedzając m.in. najlepsze drużyny z Chełma i Lublina. Do 7 miejsca - SP ze Świdnika zabrakło 1 pkt .Gratulacje !!!.

Nasza najlepsza zawodniczka Klaudia Osipiuk uzyskując 290 pkt. została indywidualną wicemistrzynią województwa lubelskiego, do pierwszego miejsca zabrakło 3 pkt co daje w przeliczeniu 0,06 s w biegu na 60 m lub 2s w biegu na 600m czy też 4 cm w skoku w dal. Naszą szkołę reprezentowały:    

Klaudia Osipiuk, Katarzyna Kieruczenko, Wiktoria Brodzka, Emilia Zawadzka, Maja Jańczuk, Łucja Brodzka.

Galeria zdjęć

image
 

Zdjęcia z życia szkoły

Dziennik eletroniczny