Aktualności

Search

images/slideshow/szkola1ma.jpg

28 listopada w naszej szkole odbyły się eliminacje międzygminne w mini koszykówce dziewcząt i chłopców.

 

W kategorii dziewcząt wystartowały trzy ekipy z  Sosnówki , Łomaz i  Wisznic. Nasze dziewczęta nie pozostawiły złudzeń kto jest najlepszy i pewnie wygrywając oba spotkania 28-2 z SP  Łomazy i 24-2 z SP Sosnówka zajęły I miejsce i piąty rok z rzędu awansowały do finału Powiatu . W kategorii chłopców rywalizowały tylko dwie drużyny ( nie dojechały ekipy z Rossosza i Sosnówki). W bezpośrednim spotkaniu z SP Łomazy lepsza okazała się nasza drużyna , która zwyciężając 8-2 również uzyskała awans do kolejnej rundy . Wygrana cieszy tym bardziej że chłopcy grali w osłabieniu , bez Kamila Olszewskiego ,który złamał nogę. Gratulacje dla wszystkich naszych reprezentantów .Finały odbędą się dopiero w marcu przyszłego roku , dziewczęta będą bronić wicemistrzostwa , a chłopcy III miejsca wywalczonego w poprzednim sezonie . Składy :

Dziewczęta : Osipiuk K. ,Kieruczenko  K., Nadolna A. , Gromysz G., Kalinowska M., Zawadzka E., Brodzka W., Brodzka Ł. , Jańczuk M., Steckiewicz Z. ,Chilczuk A.

Chłopcy :  Paszkiewicz K. , Namolnik A. ,Namolnik T., Januszko D., Drzewiczuk J., Chodkowski K., Gabrylewicz M., Guzek M., Kolejczuk E., Zaleszczyk J. , Bujnik D.

 

Galeria zdjęć

image
 

Zdjęcia z życia szkoły

Dziennik eletroniczny