Aktualności

Search

images/slideshow/szkola1ma.jpg

28 listopada w naszej szkole odbyły się eliminacje międzygminne w mini koszykówce dziewcząt i chłopców.

 

W kategorii dziewcząt wystartowały trzy ekipy z  Sosnówki , Łomaz i  Wisznic. Nasze dziewczęta nie pozostawiły złudzeń kto jest najlepszy i pewnie wygrywając oba spotkania 28-2 z SP  Łomazy i 24-2 z SP Sosnówka zajęły I miejsce i piąty rok z rzędu awansowały do finału Powiatu . W kategorii chłopców rywalizowały tylko dwie drużyny ( nie dojechały ekipy z Rossosza i Sosnówki). W bezpośrednim spotkaniu z SP Łomazy lepsza okazała się nasza drużyna , która zwyciężając 8-2 również uzyskała awans do kolejnej rundy . Wygrana cieszy tym bardziej że chłopcy grali w osłabieniu , bez Kamila Olszewskiego ,który złamał nogę. Gratulacje dla wszystkich naszych reprezentantów .Finały odbędą się dopiero w marcu przyszłego roku , dziewczęta będą bronić wicemistrzostwa , a chłopcy III miejsca wywalczonego w poprzednim sezonie . Składy :

Dziewczęta : Osipiuk K. ,Kieruczenko  K., Nadolna A. , Gromysz G., Kalinowska M., Zawadzka E., Brodzka W., Brodzka Ł. , Jańczuk M., Steckiewicz Z. ,Chilczuk A.

Chłopcy :  Paszkiewicz K. , Namolnik A. ,Namolnik T., Januszko D., Drzewiczuk J., Chodkowski K., Gabrylewicz M., Guzek M., Kolejczuk E., Zaleszczyk J. , Bujnik D.

 

Galeria zdjęć

image
 

Zdjęcia z życia szkoły

Dziennik eletroniczny

KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016 r., dalej zwanej jako „RODO”, informujemy, że:
- dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
- Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO,
- dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
- Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej. Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych,
- Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
- przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
- ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
- podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne w celu udostępnienia strony internetowej,
- Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
- klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Ochrona danych osobowych”).

Zamknięcie komunikatu oznacza akceptację na przetwarzanie danych