Poniżej komunikat z turnieju siatkówki plażowej, który odbył się w dniu 9.07.2017r. w Wisznicach .

Zawody zostały przeprowadzone systemem brazylijskim dla 8 drużyn . W wyniku sportowej rywalizacji uzyskano następujące rezultaty .

I miejsce - Bodziak Łukasz, Szubarczyk Krzysztof ( Parczew/Rossosz )

II miejsce - Klimek Rafał, Wiczuk Daniel (Wisznice/Dubica )

III miejsce - Babkiewicz Tomasz , Kozłowski Karol (Wisznice)

IV miejsce - Osipiuk Rafał, Osipiuk Piotr (Dubica)

V-VI miejsce -  Pajczuk Dawid, Ignatiuk Wojciech(Sosnówka)

Ignatiuk Patryk, Chról Krzysztof (Hanna/Jabłoń)

VII-VIII miejsce-Milaniuk Wojciech, Lewczuk Wojciech(Jabłoń) Chwalczuk Bartłomiej, Chwalczuk Przemysław(Horodyszcze)

Cztery najlepsze pary zostały nagrodzone pucharami i medalami ufundowanymi przez Starostę Powiatu Bialskiego i Wójta Gminy Wisznice.

Zapraszamy na kolejny turniej , który odbędzie się 20 sierpnia 2017r.

Poniżej cztery najlepsze pary i zwycięzcy turnieju.