Aktualności

Search

images/slideshow/szkola1ma.jpg

Chłopcy wicemistrzami powiatu w piłce ręcznej.

21 marca w Piszczacu odbył się Finał Powiatu w mini piłce ręcznej chłopców . Tym razem nasza ekipa zmierzyła się w półfinale z SP Konstantynów . Spotkanie rozpoczęliśmy bardzo źle , dużo nerwowości i brak skuteczności w poczynaniach ofensywnych  spowodował że początkowo przegrywaliśmy 0-2. Na szczęście udało się szybko pozbierać  i doprowadzić do prowadzenia 5-3 . Ostatecznie zwycięstwo 5-4 dało nam możliwość gry o I miejsce  . W drugim półfinale SP 2 Międzyrzec uległ gospodarzom 3-6 .

W meczu o I miejsce musieliśmy uznać wyższość rywali , a właściwie jednego zawodnika ,który dominował nad wszystkimi zawodnikami turnieju warunkami fizycznymi i sprawnością fizyczną . Mimo prób nie udawało się go powstrzymać . Pomimo porażki ten mecz można zaliczyć do udanych bo jako drużyna nie byliśmy ekipą słabszą . Wszyscy zawodnicy zagrali na dobrym poziomie a na trzy minuty przed końcem przy wyniku 5-7 była możliwość zbliżenia się na jedną bramkę . Niestety musieliśmy zagrać bardziej otwartą piłkę co wykorzystali gospodarze dwa razy skutecznie nas kontrując . Ostatecznie porażka 5-9 dała nam wicemistrzostwo powiatu w piłce ręcznej  . Na najniższym stopniu podium stanęła drużyna ze szkoły sportowej nr 2 z Międzyrzeca Podlaskiego, a na czwartym miejscu ukończyła zawody ekipa z Konstantynowa   

  

Skład  : Lewczuk P ., Bujnik J. , Januszko D., Iwaniuk K. ,Wojciechowski J. ,Darczuk A. , , Olszewski K. ,Paszkiewicz K. ,Samojluk W., Chodkowski K. ,Namolnik A.

Galeria zdjęć

image
 

Zdjęcia z życia szkoły

Dziennik eletroniczny