14 marca w Łomazach odbyły się eliminacje międzygminne w piłce ręcznej dziewcząt.

Po niespodziewanej porażce w mini siatkówce reprezentacja chłopców mocno zrewanżowała się swoim rywalom podczas eliminacji w mini piłce ręcznej.

5 marca w Międzyrzecu Podlaskim drużyna dziewcząt w składzie (Osipiuk K., Kieruczenko K., Gromysz M., Kalinowska M., Gromysz G., Jańczuk M., Zawadzka E., Chilczuk A., Nadolna A. )wywalczyła w drugiej dyscyplinie wicemistrzostwo powiatu.

27 lutego nasze reprezentantki wystartowały w finale powiatu w mini koszykówce dziewcząt.

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy rekrutację do oddziałów przedszkolnych i szkoły na rok szkolny 2018/2019. Zainteresowanych rodziców zachęcamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji i formularzami rekrutacyjnymi dostępnymi na naszej stronie internetowej i w sekretariacie szkoły.