Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na spotkanie, które odbędzie się 15 listopoada 2017 roku o godz. 17.00 w naszej stołówce.

Zebranie ogólne rozpocznie okolicznościowy montaż słowno - muzyczno - taneczny oparty na baśni pt. "Kwiat paproci". Spotkanie z wychowawcami będzie przebiegało wg wcześniej opracowanego harmonogramu. W związku z tym, iż wychowawcy VI a i VII a są na zwolnieniu, na spotkaniu w klasach zastąpią ich inni nauczyciele.

Bardzo liczymy na Państwa przybycie - Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne i Mali Artyści