Start
images/slideshow/szkola1ma.jpg

BAL 2018

Dnia 15 lutego 2018 roku odbył się w naszej szkole II Diecezjalny Konkurs Biblijny „Spotkanie z Jezusem w Ewangelii wg św. Marka”.

Inicjatorem tego konkursu jest Ks. Bp Kazimierz Gurda. Odbywa się on w tym samym dniu w całej diecezji siedleckiej. Biorą w nim udział wszyscy uczniowie klas VII i wszyscy uczniowie klas II gimnazjum.

W naszej szkole do konkursu przystąpiło 33 uczniów z klasy VII a i VII b. Lepsze wyniki osiągnęła kl. VII a. Najwięcej punktów uzyskali:

I miejsce – Weronika Zamyłko 57 pkt

II miejsce – Natalia Tomczuk 52 pkt

III miejsce – Bartosz Bortniczuk 51,5 pkt

Wyróżnienia:

                   Malwina Matczuk – 50 pkt

                   Ewelina Bojanowska – 50 pkt

Galeria zdjęć

image
 

Zdjęcia z życia szkoły

Dziennik eletroniczny

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy rekrutację do oddziałów przedszkolnych i szkoły na rok szkolny 2018/2019. Zainteresowanych rodziców zachęcamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji i formularzami rekrutacyjnymi dostępnymi na naszej stronie internetowej i w sekretariacie szkoły.