Start

Search

images/slideshow/szkola1ma.jpg

23 października 2018 r. nasi uczniowie brali udział w wycieczce do Pałacu Prezydenta i Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej. Choć pogoda nie oszczędzała, uczniowie zwiedzili wszystkie możliwe do obejrzenia zakamarki Pałacu Prezydenta, a w Sejmie RP czekał na nich Poseł na Sejm Stanisław Żmijan, który bardzo ciepło opowiedział uczniom jak wygląda praca posłów i senatorów.

Dzieci i młodzież zwiedziły główną salę Sejmową, uczniowie mogli z galerii obejrzeć i wysłuchać części debaty, która w tym dniu trwała. Za sprawą Posła Żmijana uczniowie zostali pozdrowieni przez Marszałka RP przez mównicę sejmową. Dziękujemy za wspaniałą niespodziankę!

Wycieczka była nagrodą za udział w konkursie plastycznym "Moja Niepodległa", który Gmina Wisznice zorganizowała z okazji uczczenia stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. W konkursie udział wzięło 58 uczniów z Gminy Wisznice. Wójt Gminy Wisznice wraz z kapitułą konkursową postanowili, że na wycieczkę pojadą wszyscy uczestnicy konkursu w ramach nagrodzenia ich chęci i zaangażowania. Prace konkursowe będzie można obejrzeć na wystawie zorganizowanej w dniu 11 listopada 2018 r. podczas obchodów Święta Niepodległości.

Dziękujemy organizatorom za przygotowanie wycieczki i nauczycielom za opiekę nad dziećmi w czasie wyjazdu:

Wójtowi Gminy Wisznice Panu Piotrowi Draganowi

Pani Elżbiecie Sokołowskiej

Pani Ewie Jarosławskiej-Popielewicz 

Pani Ewie Biełuszka

Pani Ewie Nuszczyk

G A L E R I A

Galeria zdjęć

image
 

Zdjęcia z życia szkoły

Dziennik eletroniczny