Składamy serdeczne podziękowania

Wszystkim Darczyńcom Szkoły Podstawowej

i Gimnazjum, którzy wzięli udział w akcji

„Podaruj książce drugie życie”.

Dzięki Wam biblioteka i kącik czytelniczy wzbogaciły się o 81 egzemplarzy.

Wdzięczni Czytelnicy i Nauczyciele Bibliotekarze

Darczyńcy (szkoła podstawowa);

Mateusz Samojluk III B, Maria Smołońska I, Wyszyńska Justyna II, Skrzyńska Aleksandra IV a, Zawadzka Emilia VIb,

Antoni Niczyporuk IIIa, Amelia Chilczuk VI a,Zofia Chilczuk IVb, Stadnicka Patrycja III b, Ewa Lewczuk – przedszkole,